Колектив факультету початкової та мистецької освіти вітає своїх студентів із Міжнародним днем студентів!

17 листопада 2021 року адміністрація та колектив факультету початкової та мистецької освіти вітає своїх студентів із Міжнародним днем студентів!

Колектив шле найщиріші вітання та побажання успіху в навчанні, результативних сесій, щирих друзів, особистих досягнень, щастя, міцного здоров’я та активної життєвої позиції.

Професорсько-викладацький склад факультету робить все можливе, щоб дати Вам якісні знання і навички, які допоможуть стати класними професіоналами своєї справи. Отож, студенти, не втратьте цієї унікальної можливості. Проявляйте свою творчу енергію і таланти! Шукайте нових друзів і пізнавайте світ! Ставте перед собою амбітні цілі і досягайте їх попри всі перешкоди! Нехай студентські роки запам’ятаються, як найкращі у Вашому житті.

Наснаги Вам і успіхів у всіх гарних починаннях! Вітаємо з Міжнародним днем студентів!