Колектив факультету історії, педагогіки та психології вітає професора Віталія ТЕЛЬВАКА із почесною премією

29 травня 2023 р., в Будинку вчених у Львові, пройшов урочистий захід з нагоди вручення обласних премій для працівників наукових установ й закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році. Для участі у конкурсному відборі було подано заявки від 310 працівників наукових установ і закладів вищої освіти. За результатами конкурсного відбору обласні премії отримали 171 педагог та науковець.

До числа премійованих увійшов професор кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін, доктор історичних наук, відомий історик й грушевськознавець – Віталій ТЕЛЬВАК, якого було нагороджено Дипломом лауреата  обласної премії для працівників наукових установ й закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році за значні досягнення у галузі науки, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі. Премію Віталію ТЕЛЬВАКУ вручив начальник Львівської ОВА Максим КОЗИЦЬКИЙ.

Бажаємо лауреату успіхів і натхнення на ниві історичної науки та грушевськознавства, а також нових здобутків задля розвитку й перемоги України.

Вам буде цікаво