Книги бібліотеці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка від Національної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців

Уже кілька декілька років поспіль бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка плідно співпрацює з Національною асоціацією дослідників Голодомору-геноциду українців. Цей діалог став можливий насамперед завдяки сумлінності і відповідальності працівників інституції, зокрема керівника доктора історичних наук Олесі СТАСЮК, під керівництвом якої здійснюється пошуки, документація злочинів окупантів в Україні періоду голокосту.

Нещодавно університетська книгозбірня отримала цінний дар у межах освітньо-патріотичного проєкту «Боротьба за свідомість», який реалізовує Національна асоціація дослідників Голодомору-геноциду українців. Ці видання суттєво збагатили фонд наукової літератури і, без сумніву, сприятимуть дослідницькій роботі головно науковців-істориків у розкритті злочинів комуністичного тоталітарного режиму та знайдуть достойне місце серед студентської молоді, з якої формується українська національна еліта.

Запрошуємо університетську спільноту для опрацювання нових видань, а переглянути перелік надходжень можна у рубриці «Дарувальники».

Галина ДУДЯК,

провідний бібліотекар ДДПУ імені Івана Франка