Міжфакультетський науковий семінар „Іван Франко в українській культурі”

24 листопада 2016 року викладачами кафедри культурології та мистецької освіти проведений студентський міжфакультетський науковий семінар «Іван Франко в українській культурі». Керівник – доцент Лариса Костюк. У семінарі взяли участь студенти факультету початкової та мистецької освіти, історичного та біолого-природничого факультетів, а також інституту музичного мистецтва. Обговорено проблеми: Рефлексії Франка з питань національної ідентифікації (Іван Патин, ст. гр. Ф – 33Б); Участь Івана Франка у суспільно-політичному житті Галичини кінця ХІХ – початку ХХ ст.. (Зварич Мар’яна, ст. гр. ПОА – 31 Б); Увічнення пам’яті Івана Франка у Дрогобичі (Звіринська Аліна, ст. гр. ІП – 31Б); Етнографічні дослідження Івана Франка (Стахів Марія, ст. гр. МЗХ – 11 Б); Природа в житті Франка (Романчак Аліна, ст. гр. Е – 42 Б) та інші.