Кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти співорганізатор семінару-практикуму

Кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти співорганізатор семінару-практикуму з елементами тренінгу працівників дошкільної освіти «Дитяча креативність крізь призму Базового компонента дошкільної освіти», який пройшов 28 квітня на базі Доброгостівського ЗДО «Півник».

Лабораторія Педагогічної творчості факультету історії, педагогіки та психології продовжує співпрацювати з педагогами-практиками Львівської області. 28 квітня семінар-практикум об’єднав керівників ЗДО ОТГ Трускавця, вихователів, науковців ДДПУ ім. Івана Франка (проф. Марія ЧЕПІЛЬ, проф. Ореста КАРПЕНКО, доц. Надія ДУДНИК, доц. Анна ФЕДОРОВИЧ, ст. викладач Олександра СВЙОНТИК) для обговорення проблем реалізації освітніх завдань Базового компонента дошкільної освіти.

Директор ЗДО «Півник» с. Доброгостів Любов КОЗАР гостинно запросила педагогів та разом з колективом садочка організувала семінар-практикум: відкриті заняття, тренінги, наукові виступи, дискусію щодо шляхів реалізації основних освітніх завдань у розвитку дитячої креативності. Ошатно прибране подвір’я дитячого садочка, квіти, спів пташок, гамір дітвори на майданчику з альтанками для відпочинку, просторе приміщення ЗДО для занять та сну, сучасні технічні засоби, декоровані відповідно до творчих ідей дитячі групи (Ромашка, Бджілка, Сонечко) приємно здивували гостей.

Поринути в світ дитинства допомогла програма семінару, яка передбачала два етапи. На першому педагоги могли відвідати відкриті заняття. Катерина ДАШКО та Мар’яна БАБ’ЯК з дітьми молодшої групи продемонстрували активність вихованців під час інтегрованого заняття з ознайомлення з природнім довкіллям «Веселковий дощик для Бджілки», на засіданні гуртка англійської мови «Happy English» Іванна КУЗІВ провела подорож з вихованцями середньої групи до зоопарку, а також танцювальні вправи, досліди з водою, які захопили дітей та дорослих.

Друга частина семінару була присвячена обговоренню наукових проблем щодо мовленнєвого розвитку дошкільників і креативності як способу самовираження дітей дошкільного віку. Спеціаліст І категорії (дошкільні навчальні заклади) відділу освіти Трускавецької міської ради Іванна Стасишин підкреслила важливість розвитку креативності як способу самовираження дітей. Педагоги Франкового вишу у доповідях: «Завдання мовленнєвого розвитку» доц. А. Федорович, «Кубики Зайцева у навчанні читанню» доц. Н.Дудник, «Віммельбух як засіб розвитку мовленнєвої компетентності» ст. викл. О. Свйонтик продемонстрували учасникам розуміння шляхів вирішення освітніх завдань з використанням інновацій. Також викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти подарували вихователям ЗДО «Півник» свої наукові праці, які доповнять їхню методичну бібліотеку.

Задоволенні та натхненні до нових творчих пошуків учасники семінару попрощалися зі сподіванням подальшої співпраці й нових зустрічей.

Вам буде цікаво