Кафедра правознавства, соціології та політології провела тиждень права

9 – 13 грудня 2019 pоку в Дрогобицькому університеті пройшов уже традиційний Тиждень права, приурочений річниці проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року).

Цьогоріч програма була дуже насиченою і юридичні заходи охопили усі навчальні підрозділи університету. Зокрема:

  • 9 грудня студенти філологічного факультету та інституту музичного мистецтва мали змогу ознайомитися з правовими засобами протидії домашньому насильству. Лекцію-диспут провела доцент Олександра Проць.
  • 10 грудня Тиждень права продовжили студенти історичного факультету, які обговорили питання криміналізації домашнього насильства (О. Головата, гр. ІП-32Б) та протидії булінгу в закладах освіти (Р. Романків, гр. ІП-32Б). Теми виявилися настільки актуальними, що дискусію продовжили вже студенти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи під керівництвом старшого викладача Наталії Кантор.

– 10 грудня для студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій доцент Лідія Тиміш запропонувала переглянути документальний фільм «Права людини».

– 11 грудня інститут іноземних мов та факультет початкової та мистецької освіти долучився до Тижня права. Студенти разом із доцентом Єлизаветою Копельців-Левицькою обговорювали основні права і свободи, закріплені в Європейській конвенції про захист прав людини. Магістри історичного факультету (Т. Дуда, Л. Шапорда, Н. Юрчишин, Н. Сидорак) презентували доповіді з актуальних проблем реалізації та захисту цих прав.

– 12 грудня виступили з доповідями-презентаціями доцент Єлизавета Копельців-Левицька («Протидія торгівлі людьми в Україні») та старший викладач Наталія Кантор («Міграційні процеси в Україні») перед студентами та аспірантами наукового товариства ім. проф. Василя Надім’янова.

Насамкінець, на запрошення відділу освіти Дрогобицької міської ради викладачі кафедри правознавства, соціології та політології доценти Олександра Проць, Єлизавета Копельців-Левицька і Лідія Тиміш виступили у ролі суддів на турнірі «Правничі ігри – 2019», який провели у Дрогобицькому ліцеї між вісьмома командами закладів середньої освіти міста.

Вам буде цікаво