Кафедра фізичної терапії, ерготерапії отримала фахову літературу в межах реалізації проєкту Erasmus + KA2 “UKROTHE”

4 червня 2021 року  кафедра фізичної терапії, ерготерапії Дрогобицького університету отримала фахову англомовну літературу в межах реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE: Developing an Occupational Therapy study programme in Ukraine (609589-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP)».

Саме реалізація нової якісної освітньої програми для підготовки ерготерапевтів в Україні, яка матиме міжнародне визнання в Європі та світі, потребує наявності отриманої добірки книг з ерготерапії, що будуть використані у навчальному процесі.

Такий перелік літератури відповідає стандартам WFOT (Всесвітньої Федерації Ерготерапевтів), що вкотре підкреслює цінність проєкту Erasmus+ KA2 «Розробка навчальної програми з ерготерапії» (UKROTHE).

Для підготовки конкурентоспроможних фахівців, готових до високотехнологічної, науково-доказової професійної діяльності в Україні та світі, відповідно потрібна саме якісна фахова література з ерготерапії для змістового наповнення навчальних курсів, що і передбачалося реалізацією проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE». Також важливо максимально поширювати інформацію про проєкт і у такий спосіб підвищувати обізнаність громадськості щодо ерготерапії в Україні та інтересу до вступу на нову навчальну програму.