29 квітня 2022 року в Дрогобицькому університеті відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція викладачів та студентів інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій «Актуальні проблеми сучасної науки».

Організатором заходу традиційно є інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Співорганізаторами конференції цього року стали: Дрогобицька міська рада, Університет Прикладних Наук VIVES (Бельгія), Підкарпатська Вища Школа ім. Вл. Фіндиша в Ясло (Польща), Академія Полонійна в Ченстохові (Польща), Державна Вища Школа ім. проф. Станіслава Тарновського в Тарнобжегу (Польща), Карпатська Державна Вища Школа в Кросно (Польща) та Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу.

Під час пленарного засідання з доповідями виступили: Еkspert KPU рrof., dr. hab. іnż Kazimir W. Krupa – «INDUSTRY 5.0 PRODUCTION MODELS»; prof. Ucz, dr. hab. Maria Borowska – «NAUKOWE METODY BADAWCZE – UJĘCIE TEORETYCZNE»; dr. Aleksander Kasprzyk, dr. hab. Paweł Maciaszczyk, prof. ucz., dr. Beata Kasprzyk – «Pomiar jakości usług finansowych na podstawie metody SERVQUAL – ujęcie teoretyczne i analityczne»; професор Леонід Оршанський «Проблемні аспекти та шляхи реалізації принципів НУШ у галузі технологічної освіти»; професор Ігор Столярчук – «II-VI – BASED SEMICONDUCTOR QUANTUM DOTS AND THEIR BIOCONJUGATE WITH PROTEINS: INTERACTION AND BIOIMAGING PROPERTIES»; доцентка Оксана Процишин – «Особливості функціонування національної економіки за умов пандемії COVID-19»; доцент Тарас Кобильник – «Деякі проблеми навчання основ алгоритмізації у школі»; доцент Руслан Хаць – «Базисні властивості систем функцій Бесселя».

У конференції взяло участь понад 100 учасників. Також вона транслювалася в закладах вищої освіти, які були співорганізаторами конференції. Робочі мови конференції: українська, польська, англійська. Матеріали конференції будуть висвітлені в збірнику тез доповідей.