ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми дошкільної освіти: перспективи, інновації, розвиток»

15 – 16 лютого 2018 року студентка IV курсу спеціальності «Дошкільна освіта» соціально-гуманітарного факультету Тетяна Особа взяла участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми дошкільної освіти: перспективи, інновації, розвиток», яка відбувалася на базі факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Захід проводився у форматі вебінару (проходив у прямому ефірі).

До конференції були залучені студенти різних міст: Бердянська, Прилук, Глухова, Рівного, Полтави, Дрогобича та ін. Тетяна Особа виступила із доповіддю «Педагогічні умови патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку».

У вебінарі заочну участь взяли студенти II – V курсів спеціальності «Дошкільна освіта» Ірина Навроцька, Анна Баран, Віталія Галів, Юлія Бойко та Лілія Сагайдак. Їхні доповіді згодом опублікують у збірнику студентських наукових праць за матеріалами IV Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми дошкільної освіти: перспективи, інновації, розвиток».

Тетяна ОСОБА,
студентка IV курсу соціально-гуманітарного факультету