Історичний факультет відвідала науковиця з Харкова

25 червня 2021 року історичний факультет відвідала вчена секретарка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, експертка Національного агентства забезпечення якості вищої освіти України, кандидатка історичних наук Людмила Прилуцька.

Колегу з Харкова приймали декан історичного факультету Микола Галів та завідувач кафедри історії України Василь Ільницький. Під час зустрічі вони обговорили питання змісту освітніх програм, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на історичному факультеті, різні аспекти атестації кадрів вищої кваліфікації, патентування наукових робіт тощо. Сторони домовилися про подальшу співпрацю у сфері наукових досліджень, проведення конференцій, видання наукових праць, стажування викладачів та ін.

Перебуваючи у Дрогобичі, Людмила Прилуцька під час екскурсії відвідала вежу ратуші, віллу Яроша, солеварню та інші історичні пам’ятки.