Інтеркультурний тиждень в Університеті прикладних наук ВІВЕС

11 – 19 листопада 2017 року завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти соціально-гуманітарного факультету професор Тетяна Логвиненко та заступник декана з навчальної роботи соціально-гуманітарного факультету доцент Орест Гук у рамках програми Еразмус+ проходили стажування в Університеті прикладних наук ВІВЕС (м. Кортрійк, Бельгія).

Під час перебування в партнерському університеті наші колеги брали участь у Міжнародній конференції з проблем світових соціальних викликів, на якій прочитали лекції для студентів, ознайомилися з особливостями підготовки соціальних працівників. Учасниками конференції були представники освітніх установ Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Румунії, Великобританії, Литви, Франції, Південно-Африканської Республіки.

Користуючись нагодою, викладачі Франкового вишу зустрілися з представниками партнерських організацій Бельгії щодо планування і реалізації напрямків подальшої співпраці. Відповідно, у квітні – травні 2018 року на соціально-гуманітарному факультеті буде проведено серію семінарів-тренінгів із надання допомоги особам з особливими потребами та їх сім’ям за участю бельгійських тренерів, а також прибуде делегація викладачів та студентів факультету прикладних соціальних наук Університету ВІВЕС для реалізації проекту щодо інклюзії у соціальній роботі спільно з нашими викладачами та студентами.

Крім того, професор Тетяна Логвиненко та доцент Орест Гук мали методичні зустрічі зі студентами соціально-гуманітарного факультету Захаром Савостейком та Христиною Стецько, які перебувають на семестровому навчанні у Бельгії.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors