Інтелектульна гра “Що? Де? Коли?”

Після відновлення в університеті очного навчання, профком студентів та студентське самоврядування активізували роботу щодо організації студентського дозвілля та залучення студентів до різноманітних заходів.

Саме з цією метою 4 травня 2023р. в актовій залі факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій була проведена інтелектульна гра “Що? Де? Коли?”.

Відповідно до умов проведення гри від кожного факультету була представлена команда з шести  учасників. Гра складалася з декількох турів, які являли собою блок з 10 питань. Опісля кожного туру команда з найменшою кількістю балів вибувала з гри. Після трьох турів відбувся фіналу у який ввійшли факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та факультет української та іноземної філології.

Відповіді команд оцінювало журі в склад  якого увійшли голова профкому студентів –  Ігор Гівчак,  методист навчально-методичного відділу –  Андрій Посунько, переможниця минулорічного онлайн конкурсу «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» Ольга  Клиса

Опісля напруженої боротьби перемогу здобули фізматівці.

Друге місце виборола команда факультету української та іноземної філології.

А почесне третє місце зайняла команда факультету початкової та мистецької освіти.

Усі команди були нагородженні спеціальними дипломами, грошовими преміями, а команда переможець отримала перехідний кубок  від профкому студентів.

Організатори висловлюють  щиру подяку всім учасникам гри, глядачам котрі підтримували команди та всім хто був залучений до організації цього заходу.

Вам буде цікаво