Інтелектуальний конкурс «Що? Де? Коли?»

Щоб урізноманітнити у теперішній складний час студентське життя, профком студентів та студентське самоврядування організували загальноуніверситетський інтелектуальний конкурс «Що? Де? Коли?» на патріотичну тематику «Моя Україна». Під час проведення заходу також було організовано збір коштів для підтримки Збройних Сил України.

Конкурс відбувався дистанційно в онлайн режимі та складався з двох етапів: 3 півфінали (брали участь 6 учасників, по два з кожного факультету та інституту (2 травня)) і фінал (змагалися переможці півфіналів (4 травня)). Модератором та ведучим конкурсу був студентський ректор Святослав Музичка.

Всі ігри транслювались у прямому ефірі на платформі twitch.tv за посиланням: https://twitch.tv/dspu_franko

У важкій та напруженій фінальній грі перемогу здобули представники історичного факультету Іван Яремчук (ІП-41Б) та Ольга Клиса (ІП-11Б). ІІ місце вибороли студенти інституту іноземних мов Катерина Климко (ПАН-36Б) і Ольга Бованко (АН-21Б), а ІІІ – студенти інституту фізичної культури та здоров’я Максим Курило (ФТЕ-22Б) та Віталій Логвиненко (ФК-21Б).

Усі кошти, зібрані під час проведення конкурсу для підтримки ЗСУ, перераховані у фонд «Повернись живим».

Для тих, хто пропустив саму гру, відео прямої трансляції фіналу доступне за посиланням: https://www.twitch.tv/videos/1474755050

Організатори конкурсу щиро вітають переможців, призерів та учасників і дякують усім спостерігачам за активність на трансляції! Бажаємо миру та віри в перемогу України!

Вам буде цікаво