Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій спільно з Бізнес Академією Університету прикладних наук VIVES (Бельгія) розпочав реалізацію програми ERASMUS+ КА107

25 – 29 жовтня 2021 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка розпочалася реалізація програми ERASMUS+ КА107, яка передбачає академічну мобільність між ННІФМЕІТ та Бізнес Академією.

Програма розрахована на 36 місяців і передбачає семестрове навчання 4 студентів кафедри економіки та менеджменту в Бізнес Академії й проходження навчальної практики 4 студентів із Бельгії на базі ННІФМЕІТ та партнерських організацій. Також у межах програми передбачено мобільність викладачів. Бюджет складає: 58.700,00 Євро.

У перший день візиту директора Бізнес Академії Йохана Котина відбулися зустрічі з проректором Юрієм Вовком, директором ННІФМЕІТ Юрієм Галем, завідувачем кафедри економіки та менеджменту Богданом Кишакевичем, заступником директора з навчальної роботи ННІФМЕІТ Павлом Скотним та президентом Міжнародної неурядової організації VZW ORADEA (Бельгія) Патріком Беллінком. На зустрічі було обговорено реалізації проєкту: участь викладачів кафедри економіки та менеджменту в міжнародному тижні Бізнес Академії, перспективи семестрового навчання студентів ННІФМЕІТ у Бельгії й проходження практики бельгійських студентів у Дрогобичі. Павло Скотний подякував бельгійським партнерам за надану можливість студентам кафедри економіки та менеджменту долучитися до вивчення дисциплін у ІІ семестрі 2020/21 н.р., які проводились у Бізнес Академії.

Другий день розпочався знайомством зі студентами, які у наступному семестрі навчатимуться в Бізнес Академії.

Протягом тижня спільно з бельгійськими партнерами проведено зустрічі у комунальних установах Дрогобича («Інститут міста Дрогобича» та «Туристично-інформаційний центр»), які розглядаються як бази практик для бельгійських студентів. Директор «Інституту міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка презентував проєкти, які реалізував інститут. Також було обговорено можливості реалізації спільних проєктів й освітні програми кафедри економіки та менеджменту. Директорка «Туристично-інформаційного центру» Ірина Марків презентувала стратегію розвитку туризму Дрогобича.

Також у межах візиту Йохана Котина відбулися зустрічі з представниками бізнесу Дрогобича: ТзОВ “Тандем”, ПрАТ ТЕК “Західукртранс”, АТ “Ощадбанк”, Дрогобицьке меблеве підприємство “КАРПАТИ” Українського товариства глухих. Метою зустрічей було ознайомлення з бізнес середовищем нашого міста, обговорення можливостей співпраці та реалізації спільних проєктів, а також удосконалення освітніх програм кафедри економіки та менеджменту.