Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій гостинно відкриває двері

В інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій цьогоріч вже вдруге відбувся День відкритих дверей. Захід пройшов у режимі онлайн за допомогою платформи ZOOM.

«День відкритих дверей ІФМЕІТ» став своєрідним підсумком тривалої серії профагітаційних поїздок регіоном, які перервала війна. Інститут має чи не найширший вибір спеціальностей у Дрогобицькому університеті, потужний викладацький склад і славні традиції.

Розпочався захід із вітальних виступів ректора професора Валентини Бодак та директора ІФМЕІТ Юрія Галя. Мотиваційні промови керівників ознайомили гостей зустрічі-конференції з історією нашого університету та можливостями, які відкриваються для вступників у разі вступу до нас. А це – славна історія Франкового вузу, який входить у трійку кращих педагогічних університетів України. Це – перший в Україні науково-навчальний інститут відкритий на базі факультету у педагогічному закладі вищої освіти. Це – широкий вибір спеціальностей на потужній викладацькій та матеріально-технічній базі. Це – тісна міжнародна співпраця з передовими європейськими університетами і, відповідно, можливості навчання та стажування за кордоном. Це – …  Про все це можна було почути у виступах завідувачів кафедр інституту.

Керівники випускових кафедр представили навчальні програми, їх зміст, ступеневість навчання, можливість працевлаштування після отримання диплома. Та найкращим свідченням рівня знань, які дає ІФМЕІТ, є випускники. А серед них: колишні і діючі депутати Верховної Ради; професори та доценти, які працюють в Україні, США, Південній Африці, Франції; успішні підприємці і не менш успішні вчителі й керівники закладів освіти; талановиті майстри, які ремонтують авто та різьблять церковні іконостаси, моделюють одяг і вишивають, малюють писанки…

Про все це детальніше можна не тільки довідатись, але і побачити, на анонсованих зустрічах-світлицях, які заплановані в інституті (слідкуйте за оновленнями на Інтернет-ресурсах ІФМЕІТ за посиланням: https://www.facebook.com/groups/ifmeit). Потенційні студенти та їх батьки зможуть побувати на вибраній кафедрі й отримати відповіді на всі запитання. Особисту консультацію завідувача кафедри можна також отримати і на телеграм-каналі @dspu_vstup2022_ifmeit за посиланням: https://t.me/dspu_vstup2022_ifmeit.

Керівництво інституту висловлює щиру вдячність ректору Валентині Бодак за участь у «Дні відкритих дверей ІФМЕІТ», а також відповідальному секретарю приймальної комісії Віталію Філю, який детально зупинився на особливостях цьогорічної вступної кампанії та відповів на запитання присутніх.

Захід вдався! Бажаємо тепер випускникам вдалого складання Національного Мультипредметного Тесту та чекаємо їх за партами ІФМЕІТ!

Вам буде цікаво