Інститут фізичної культури і здоров`я отримав подарунок від Національного олімпійського комітету України

З нагоди 80-річчя Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка НОК України подарував інституту фізичної культури і здоров`я комплект книжок Олімпійської бібліотеки.

Це унікальні видання: «Енциклопедія Олімпійського спорту» (у 5-ти томах), «Енциклопедія Олімпійського руху в запитаннях і відповідях», збірник творів О.Д. Бутовського у 4-х томах.

Надзвичайно цікаві і добре ілюстровані видання: «Олімпійське сузір’я України. Атлети», «Олімпійське сузір’я України. Тренери», «Олімпійські ігри (1896 – 1972)», «Олімпійські ігри (1976 – 2012)», «Життя в польоті».

Навчальні видання: «Олімпійська освіта: теорія і практика», «Твій перший олімпійський путівник», «Олімпійські ігри. Подорож у давнину», розмовник «Олімпійці розмовляють англійською» у 3-х книгах.

Щиро дякуємо Президенту НОК України Бубці Сергію Назаровичу президенту Олімпійської Академії України   Марії Михайлівні Булатовій. та директору Олімпійської Академії України  Валентині Михайлівні Єрмоловій.