Інструктивна нарада з питань проходження виробничої (педагогічної) практики на факультеті початкової освіти та мистецтва

13 вересня 2022 року на факультеті початкової освіти та мистецтва було проведено інструктивну нараду з питань проходження виробничої (педагогічної) практики студентами ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти з нормативним терміном навчання 1р.4м. Нарада проходила в online-форматі.

З вітальним словом та напутніми побажаннями для студентів виступила заступник декана з навчальної роботи та міжнародної співпраці доцент Олена Кравченко-Дзондза та завідувачі кафедр факультету – професор Ірина Садова та професор Володимир Ковальчук, які побажали студентам-практикантам успішного проходження  педагогічної практики як важливого кроку до становлення вчителя нової генерації.

Керівник практики факультету доцент Леся Колток ознайомила майбутніх практикантів з організаційними моментами та  особливостями проходження виробничої (педагогічної) практики здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти, акцентувала увагу на належному оформлення звітної документації, яка має бути  представлена у форматі «ПОРТФОЛІО».