Інформація для працівників та студентів університету щодо підтримки Проекту з облаштування територій прилеглих до навчальних корпусів

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка бере участь у конкурсі «Громадський бюджет міста Дрогобича 2018 р.». Зокрема, університет подав заявку на облаштування прилеглих до навчальних корпусів територій (встановлення лавок, велопарківок тощо) на загальну суму 152 550 грн.

Підтримати проект можна таким чином:

• Особисто проголосувавши у Центрі надання адміністративних послуг Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, площа Ринок, 1 (біля себе необхідно мати документ, що засвідчує особу – паспорт та студентський квиток).
  • Онлайн голосуванням за посиланням:

Запрошуємо працівників та студентів університету, а також усіх бажаючих долучитися до голосування та підтримати Проект університету. Перемога у конкурсі та отримання фінансування допоможе облаштувати прилеглі до навчальних корпусів території.

Голосування триває до 6 травня 2018 р.