Інавгурація навчального року в Легніце

6 жовтня 2017 року завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло та доцент цієї ж кафедри Ірина Мірчук взяли участь в урочистих заходах Інавгурації нового навчального року у Вищій професійній школі імені Вітелона у Лєгніце (Польща).
За дорученням ректора професора Надії Скотної та від імені академічної спільноти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професор Світлана Щудло передала вітання викладачам та студентам Лєгніцької вищої школи. Члени дрогобицької делегації зустрілися з представниками відділу міжнародних зв’язків та керівництвом відділу соціальних та гуманітарних наук, з якими обговорили й окреслили шляхи підготовки і реалізації спільних проектів в дидактичній та науковій сферах, зокрема академічного обміну в межах програми ERASMUS+, проведення спільних наукових заходів тощо. Також сенат вищої школи нагородив професора Світлану Щудло пам’ятною відзнакою за партнерську співпрацю та Дипломом ІІ ступеня «Заслужена для Вищої професійної школи імені Вітелона у Легніце».