ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Питання всесвітньої історії»

10 листопада 2017 року на історичному факультеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Питання всесвітньої історії».
З вітальним словом до учасників заходу звернулися проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк, декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко та завідувач кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін професор Олег Петречко. На конференції зазначалося, що завдання спільноти істориків полягає в тому, щоб забезпечити діалог представників різних історичних шкіл, створити належні умови для пошуку істини через наукову дискусію. Було наголошено, що саме формат наукової конференції забезпечує одну з найбільш ефективних можливостей наукової дискусії. У першій половині дня відбулося пленарне засідання (головуючий – професор Іван Сергєєв). Після перерви учасники конференції працювали у форматі секційних засідань (головуючі – професори Віталій Тельвак та Олег Петречко).
11 листопада для учасників конференції була організована екскурсія вулицями Дрогобича, яку провели доцент Володимир Галик та старший викладач Василь Менько. Матеріали конференції опубліковано окремим виданням.

Вам буде цікаво