За результатами проекту «І Зимова школа Української Асоціації дослідників освіти “Європейські індикатори якості освітніх досліджень”»  28 лютого – 1 березня в Інституті музичного мистецтва відбувся «Тренінг-Інтенсив». Спікером наукового заходу виступила кандидат філософських наук, доцент кафедри методики музичного виховання і диригування – Вікторія Полюга.

Протягом двох днів програма тренінгу представила сесійні частини за тематикою: академічної доброчесності; університетської автономії; рейтинги як механізми інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти; платформи вебометричних баз даних.

Проблематика тренінгу вдосконалила можливості викладацького складу та залишила глибокий пізнавально-науковий досвід у сфері досліджень якості освіти.