Меню

«

»

І всеукраїнський науково-практичний семінар

І всеукраїнський науково-практичний семінар23 травня 2014року в Інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся І Всеукраїнський науково-практичний семінар “Проблеми викладання фізики у сучасній школі”. Організований кафедрою теоретичної фізики та методики викладання фізики.

В рамках семінару було заплановано такі напрямки роботи:

– інноваційні технології вивчення фізики у школі;

– дидактика: методи навчання фізики та астрономії у середній школі;

– демонстраційний експеримент з фізики у сучасній школі.

З вступним словом виступив Бойчук В.І., охарактеризувавши основні напрямки роботи семінару.

В роботі семінару прийняли участь вчителі загальноосвітніх шкіл міст Дрогобича, Трускавця, викладачі Дрогобицького педагогічного ліцею Сосяк Р.М., Григорович А.Г.,  Заяць О.В., Хлопик Р.М.

Гостями семінару були: Величко С.П.- професор, доктор педагогічних наук Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, Атаманчук П.С. – професор, доктор педагогічних наук Кам’янець – Подільського національного університету ім. І. Огієнка, а також Іваницький О.І., Сільвейстр А.М., які виступили з своїми науковими статтями.

Завершував семінар огляд лабораторій з методики викладання фізики, які укомплектовані обладнанням та методичним забезпеченням на досить високому рівні в Україні.