І Міжнародний науковий конгрес «Мовно-культурний простір нації» у Дрогобицькому університеті

15-16 жовтня 2020 року вперше у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на факультеті початкової та мистецької освіти був проведений І Міжнародний науковий конгрес «Мовно-культурний простір нації», в рамках якого відбулося дві  науково-практичні конференції – VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Рідне слово в етнокультурному вимірі» (кафедра філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі) та ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Етнос. Культура. Нація» (кафедра культурології та мистецької освіти).

Учасників Конгресу привітав декан факультету доцент Іван Кутняк і запросив до відкриття Конгресу проректора з наукової роботи професора Миколу Пантюка. Вітаючи учасників і бажаючи їм плідної роботи, Микола Павлович відзначив особливо важливу роль учителя початкової школи в житті кожної людини. У виступі проректора йшлося про атмосферу людяності, взаєморозуміння, яка панує на факультеті початкової та мистецької освіти з часу його заснування, а також про те, що розбудова факультету є результатом сумлінної праці всього його колективу.

Співорганізатором Конгресу була Лабораторія розвитку риторичної особистості в контексті Нової української школи, яка функціонує на факультеті.