І етап Всеукраїнських студентських олімпіад на факультеті початкової та мистецької освіти

25 лютого 2020 року на факультеті початкової та мистецької освіти проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», у якому взяли участь студенти ІV курсу першого (бакалаврського) рівня та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники виконували тестові завдання закритої та відкритої форм із педагогіки та фахових методик початкової школи: української мови та літературного читання, математики і природознавства. Студентам було також запропоновано скласти фрагмент уроку (на етапі вивчення нового матеріалу) з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, музики та образотворчого мистецтва (за вибором).

Журі визначило переможців: Світлана Малик (ПОО-43Б) – І місце; Ірина Лудин (ПОА-41Б) – ІІ місце; Ганна Дикун (ПОІ-14М) – ІІІ місце.

До участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», що відбудеться 7 – 10 квітня 2020 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, журі рекомендувало Світлану Малик та Ірину Лудин, які виявили ґрунтовні знання і продемонстрували достойний рівень професійної підготовки.

26 лютого 2020 року на факультеті проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», у якому взяли участь студенти ІІ – ІV курсів першого (бакалаврського) рівня та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Журі визначило переможців: Василь Городицький (Х-18М) та Марта Мусійчук (ХХК-46Б) – І місце; Анна Коліда (ПОХ-44Б) – ІІ місце; Наталія Рузяк (Х-18М) – ІІІ місце.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», який відбудеться 22 – 25 квітня 2020 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Ушинського, журі рекомендувало Василя Городицького та Марту Мусійчук, котрі продемонстрували належний рівень хореографічного виконавства та хореографічно-постановочної діяльності.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/dspu.edu.ua/