І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

26 лютого 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта». У ній взяли участь студенти ІV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Учасники виконували тестові завдання закритої і відкритої форм із педагогіки та методик викладання української мови, математики та природознавства. Студентам було також запропоновано скласти фрагмент уроку (на етапі вивчення нового матеріалу) з української мови, математики, Я у світі, природознавства, трудового навчання, музики, образотворчого мистецтва (за вибором).

Журі визначило переможців: Наталія Іваник (ПОА-41Б) – І місце; Ольга Штангрет (ПОА-41Б) – ІІ місце; Анна-Марія Мельникович (ПОА-11М) – ІІІ місце.

До участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», який відбудеться у квітні в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, журі рекомендувало Наталію Іваник та Ольгу Штангрет.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів.

Вам буде цікаво