І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

26 листопада 2019 року на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», де взяли участь 48 учасників з інституту іноземних мов, інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, філологічного, історичного та біолого-природничого факультетів.

І етап олімпіади відбувався у два тури: теоретичний та творчий. Теоретичний тур передбачав роботу учасників над тестовими запитаннями, що стосувалися усіх розділів дисципліни «Педагогіка».

Творчий тур передбачав командну роботу. Завдання студенти готували заздалегідь: самопрезентація майстер-клас «Школа майбутнього й талант учителя у ньому»; «Педагогічне красномовство» – аргументація цитати відомого педагога; проведення «Активної перерви» з усіма учасниками олімпіади. До виконання завдань залучали також членів журі.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» пройшов у творчій, доброзичливій, гумористичній атмосфері, де учасники команд не відчували себе конкурентами, а здружилися та допомагали один одному.

Після усіх виступів члени журі (викладачі та аспіранти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти) підсумували результати виступів і оголосили такі результати:

І місце одержала команда філологічного факультету за найяскравіше та найкомплексніше представлення усіх трьох завдань творчого туру;

ІІ місце було присуджено команді інституту іноземних мов;

ІІІ місце розділили учасники команд інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, а також історичного та біолого-природничого факультетів.

Загальні конкурсні результати знаходяться зараз у процесі комплексної обробки.

Вітаємо всіх учасників олімпіади і хочемо відзначити їх ґрунтовну та змістовну творчу підготовку.

Відповідальна за організацію та проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана ГЕВКО

Вам буде цікаво