І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології

27 квітня 2023 року на базі факультету здоров’я людини та природничих наук відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології.

Щоб залучити якомога більше здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти біологічних спеціальностей факультету здоров’я людини та природничих наук, олімпіаду було водночас проведено дистанційно на платформі Zoom за використання цифрового інструмента Google Forms.

Перед початком олімпіади професорсько-викладацький склад кафедри біології та хімії організував зустріч з учасниками й учасницями. Модераторкою заходу стала доцентка кафедри біології та хімії Галина Клепач.

До організації та проведення олімпіади долучилися також: завідувачка кафедри біології та хімії доцентка Світлана Монастирська, доценти кафедри біології та хімії Галина Кречківська, Ярослава Павлишак та Василь Стахів.

В заході взяли участь 34 здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти біологічних спеціальностей.

Результати олімпіади: І місце зайняла Софія Зятіна (здобувачка другого (магістерського) рівня ВО спеціальності 091 «Біологія» ); ІІ місце – другокурсниця Катерина Тис (спеціальність 014 «Середня Освіта (Біологія та здоров’я людини)»); ІІІ місце розділили Надія Лужецька (здобувачка другого (магістерського) рівня ВО спеціальності 014 «Середня Освіта (Біологія та здоров’я людини)» та другокурсниця Ірина Паращак (спеціальність 014 «Середня Освіта (Біологія та здоров’я людини)».

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні й перемог у студентських конкурсах!