І етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Дошкільна освіта»

20 лютого 2019 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи проводився І етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Дошкільна освіта». У ній взяли участь студенти ІІІ та ІV курсів. У першому турі олімпіади – теоретичному – учасники виконували тестові завдання з дисципліни «Педагогіка дошкільна» та фахових методик. У другому – складали розгорнуті плани-конспекти занять для дітей дошкільного віку та демонстрували їх фрагменти. Насамкінець майбутні вихователі відповідали на непередбачувані відеозапитання старших дошкільників.

Під час проведення олімпіади панувала атмосфера творчості, зацікавленості майбутньою професійною діяльністю. Студенти демонстрували креативність, неординарність у представлених фрагментах занять та у відповідях на запитання дошкільників.

Журі визначило переможців: Марія Паранчук (ДО-44Б) та Ольга Янкович (ДО-44Б) – І місце; Ірина Москвяк (ДО-44Б) та Софія Сергеєва – ІІ місце; Галина Рішко (ДО-34Б) та Галина Паньків (ДО-34Б) – ІІІ місце.

До участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Дошкільна освіта», який відбудеться у травні в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди журі рекомендувало Марію Паранчук (ДО-44Б) та Ольгу Янкович (ДО-44Б).

Бажаємо їм успіхів та гідного представлення нашого університету.

Вам буде цікаво