І етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки «Дошкільна освіта»

27 лютого 2020 року на факультеті психології, педагогіки та соціальної роботи відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта».

У першому турі олімпіади – теоретичному – учасники виконували тестові завдання з дисципліни «Педагогіка дошкільна» та фахових методик. У другому – складали розгорнуті плани-конспекти занять для дітей дошкільного віку та демонстрували їх фрагменти. Насамкінець майбутні вихователі давали відповіді на непередбачувані відеозапитання старших дошкільників.

Під час проведення олімпіади панувала атмосфера творчості, зацікавленості майбутньою професійною діяльністю. Студенти демонстрували креативність, неординарність у представлених фрагментах занять та у відповідях на запитання дошкільників.

Серед переможців журі визначило: Олену Курник (ДО-14Б) та Мар’яну Лехновську (ДО-14Б) – І місце; Маріанну Міцкій (ДО-33Б) та Галину Рішко (ДО-44Б) – ІІ місце; Наталію Пасемко (ДО–33Б) та Софію Даниляк (ДО-33Б) – ІІІ місце.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбудеться у травні в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, журі рекомендувало Олену Курник (ДО-14Б) та Мар’яну Лехновську (ДО-14Б).

Бажаємо їм успіхів та гідного представлення нашого університету.

Стежте за новинами на Telegram-каналі: https://t.me/ddpu_im_franka та у мережі Facebook: https://www.facebook.com/dspu.edu.ua/

Вам буде цікаво