I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 231 «Соціальна робота» та 011 «Освітні педагогічні науки» (Інклюзивна освіта)

Наприкінці січня 2022 року на кафедрі соціальної педагогіки та корекційної освіти відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» та 011 «Освітні педагогічні науки» (Інклюзивна освіта). Голова конкурсної комісії завідувачка кафедри професорка Тетяна Логвиненко привітала учасників заходу та побажала успіхів у презентації наукових досліджень.

На розгляд було представлено наукові роботи, які присвячені актуальним проблемам соціально-педагогічної роботи та інклюзивної освіти в Україні та за рубежем. До ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота», що проходитиме у Дрогобицькому державному педагогічному університеті, рекомендовані дослідження студентів, які виконані на високому науковому рівні та носять прикладний аспект.

І місце отримала студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Уляна Юрків (гр. СР-13М) «Профілактика девіантної поведінки підлітків засобами соціального туризму». Наукова керівниця – доцентка Мар’яна Клим.

ІІ місце здобула студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Віолетта Дацюк (гр. СР-42Б) «Особливості соціальної роботи з дітьми та молоддю у Франції». Науковий керівник – доцент Ігор Гриник.

ІІІ місце отримала студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Лілія Гунько (гр. СР-23М) «Соціально-педагогічні технології протидії конфліктам: вітчизняний та зарубіжний досвід». Наукова керівниця – доцентка Ніна Гордієнко.

До ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти», що проходитиме на базі Закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”», рекомендовані дослідження студентів, які мають високий рівень наукової новизни та практичного значення.

І місце отримала студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Юлія Дідух (гр. ІО-15М) «Соціалізація дитини з порушеннями опорно-рухового апарату в інклюзивному освітньому середовищі». Наукова керівниця – доцентка Леся Смеречак.

ІІ місце здобула студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Віра Хопта (гр. СР-13М) «Корекційно-реабілітаційна робота з дітьми, які мають труднощі у навчанні». Наукова керівниця – доцентка Леся Смеречак.

ІІІ місце отримала студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Оксана Живчин (гр. ІО-15М) «Музикотерапія як засіб стимулювання й коригування розвитку дітей з особливими освітніми потребами». Науковий керівник – доцент Орест Гук.

Вам буде цікаво