I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 013 Початкова освіта та 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

У січні 2022 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей 013 Початкова освіта та 023 Образотворче мистецтво. Конкурсна комісія відзначила кращі роботи студентів.

До ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 Початкова освіта, що проходитиме у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, рекомендовано дослідження студентів, які виконані на високому науковому рівні.

І місце здобула студентка Мар’яна Конопельник (гр. ПОА-41Б) «Формування громадянської та соціальної компетентностей молодших школярів як протидія булінгу». Науковий керівник – доцентка Наталія Муляр.

ІІ місце здобула студентка Христина Іваняк (гр. ПОХ-15М) «Формування комунікативної компетентності учнів початкової школи на уроках читання та роботи з книжкою». Науковий керівник – доцентка Олена Кравченко-Дзондза.

ІІІ місце здобула студентка Христина Адам (гр. ПОІ-13М) «Особливості організації дослідницької діяльності молодших школярів у процесі навчання інформатики». Наукова керівниця – доцентка Оксана Мойко.

. До ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, що проходитиме на базі Київського національного університету технологій та дизайну, рекомендовано студентку Віру Шемеляк (гр. О-45Б) «Сучасна інтерпретація ікони на склі». Науковий керівник – доцент Михайло Сидор.