Гроно перемог студентів-вокалістів інституту музичного мистецтва

Приємною і радісною новиною для колективу інституту музичного мистецтва ДДПУ ім. І. Франка стало отримання нашими студентами низки звань лауреатів І премій на міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях.

Отже, диплом І ступеня у номінації «Вокал» отримала студентка IV курсу Олена Савка на Середземноморському фестивалі дитячої та юнацької творчості TOTAFEST, а також на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна – це ти!» (9 – 10 квітня 2022, Одеса) у номінації «Естрадний вокал». Варто зазначити, що це вже далеко не перші нагороди Оленки, адже вона є активною учасницею різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, і неодноразовою їх лауреаткою! Студентка I курсу Роксолана Кузик отримала диплом І ступеня у номінації «Академічний вокал» на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Таланти Галичини» (18 – 20 лютого 2022, Трускавець). Свої вагомі нагороди наші талановиті студентки отримали завдяки плідній та наполегливій праці під орудою доцентки кафедри народних музичних інструментів та вокалу Євгенії Шуневич.

Студент ІІІ курсу Андрій Сердюк, який вперше брав участь у вокальному конкурсі, також отримав диплом лауреата І премії в номінації «Академічний вокал» (у своїй віковій категорії) на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Таланти Галичини» (18 – 20 лютого 2022, Трускавець), з чим ми його сердечно вітаємо! Його перемозі передувала тривала фахова підготовка під керівництвом доцента кафедри народних музичних інструментів та вокалу, заслуженого працівника культури України Петра Турянського, а також провідної концертмейстерки доцентки цієї ж кафедри Наталії Сторонської.

У цей складний для України час, коли ми всі є свідками-співучасниками трагічних і драматичних подій, також спостерігаємо неймовірне пробудження національної свідомості, патріотизму, відповідальності всіх та кожного за майбутнє нашої держави. Тому значення і роль музичного мистецтва сьогодні неможливо переоцінити. Коли на теренах нашої Батьківщини та на світових сценах звучить українська пісня молодими голосами наших вихованців, ми відчуваємо справжню гордість за них і впевненість, що Перемога близько та все буде УКРАЇНА!

Наталія СТОРОНСЬКА,

доцентка, провідна концертмейстерка

кафедри народних музичних інструментів та вокалу

Вам буде цікаво