Гостьова лекція «Організація інклюзивного навчання у ЗЗСО: виклики воєнного стану»

30 березня 2023 року в рамках співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з Мукачівським державним університетом та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича професором Іриною Садовою проведено гостьову лекцію на тему: «Організація інклюзивного навчання у ЗЗСО: виклики воєнного стану» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 013 Початкова освіта зазначених університетів.

У ході лекції Ірина Ігорівна розкрила чимало актуальних питань. Акцентувала увагу на підходах до трактування основних термінів інклюзивної освіти, психолого-педагогічному супроводі учнів, особливостях формування індивідуальної програми розвитку, психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послугах, функціях асистента вчителя, рівнях підтримки дітей з особливими освітніми потребами. А також окреслила основні виклики та проблеми організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану.

Гостьова лекція викликала зацікавленість та позитивні враження слухачів. Це був чудовий досвід співпраці між закладами вищої освіти, розширення та поглиблення нових знань, обміну враженнями з надважливої проблеми.

Вам буде цікаво