Гостьова лекція на кафедрі педагогіки і методики початкової освіти

9 червня 2022 року за ініціативи  кафедри педагогіки і методики початкової освіти для здобувачів спеціальності «Початкова освіта» було проведено онлайн лекцію «Традиції підручникотворення в Україні. Сучасні підручники для початкової школи». Гостьовий лектор – професор, завідувач відділу навчання мов національних меншин і зарубіжної літератури Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Наталія Богданець-Білоскаленко.

У вітальному слові завідувач кафедри Ірина Садова окреслила актуальність заходу, висловила надію на плідну співпрацю учасників. Під час лекції здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитись із підручниками пані Наталії з української мови та читання, результатами їх впровадження у початковій школі. Особливу увагу лектор приділила творам класиків та сучасній дитячій літературі.

По закінченні лекції розгорнулась цікава дискусія, у процесі якої відбулося жваве обговорення традицій підручникотворення в Україні. Доцент Лілія Стахів продекламувала уривок з оповідання Богдана Заклинського «Я – Українець», професор Микола Пантюк висловив щиру вдячність лектору за активну роботу з популяризації перспективного досвіду.

Час, відведений на лекцію, пролетів швидко та непомітно, а саме заняття стало оригінальним та ефективним продовженням співпраці кафедри педагогіки і методики початкової освіти з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України.