Гордість факультету початкової та мистецької освіти

27 березня щороку відзначаємо Міжнародний день театру.

Дозвольте у цей день висловити слова подяки і захоплення людям, які є творцями сучасної епохи українського балету, а саме – репетитору балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Ігорю Храмову.

Народний артист України, педагог-балетмейстер, доцент кафедри культурології та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ігор Валерійович Храмов навчає мистецтву класичного танцю наших студентів. Серед випускників спеціальності «Хореографія» є провідні солісти Львівського театру опери та балету Ярина Котис, Андрій Михаліха, Наталія Пельо, Юлія Михаліха, артисти Наталія Рузяк, Романа Думанська, Юрій Мартин та ін.

Університет пишається талановитими та успішними випускниками-хореографами, їхніми досягненнями на світових сценах і чекає нових абітурієнтів!