Гарний старт відбіркового туру огляд-конкурсу художньої самодіяльності «Дебют»

4 жовтня в актовій залі університету відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності першого курсу факультету  початкової освіти та мистецтва «Дебют».

З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності студентів. Це свято було особливим, в кожному слові, кожній пісні виголошувався наскрізний помисел – перемоги, миру, віри у майбутнє.

Конкурс оцінювали: представники студентського самоврядування – Степан Фіцак та Вікторія Костирко; доценти – Вікторія Полюга, Петро Фриз, Леся Колток.

Оцінювалась вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність. Перемогу здобули наступні номінації:

• «Найкраща комедійна сценка» – ПО-11Б
  • «Найкращий вокаліст» – Олена Осовська ПО-12Б
  • «Найкращий танець» – Остап Жгут та Єва Маршалок Х-14Б
  • «Найкраща декламація вірша» – Ірина Олійник О-13Б

Переможцями конкурсу стали:

• І місце – збірна (О-13Б; Х-14Б; МЗ-15Б; МЗ-16Б)
  • ІІ місце здобула група ПО-12Б
  • ІІІ місце здобула група ПО-11Б

Концертна програма заполонила душі і серця присутніх та знайшла своє відображення у номінації «Глядацьких симпатій», що присвоєна групі ПО-12Б.