«Французька весна» в навчально-науковому інституті іноземних мов

Упродовж квітня 2019 року в навчально-науковому інституті іноземних мов відбувалося святкування днів Франкофонії.
22 квітня кафедра романської філології та компаративістики провела конкурс на краще володіння французькою мовою, у якому перемогу здобула студентка ІV курсу Яна Созанська.
23 квітня студенти спеціальностей «Філологія (Мова і література (французька))» та «Середня освіта (Мова і література (французька))» спільно з викладачами випускової кафедри М.П. Винарчик, О.П. Ковальчук, М.П. Лук’янченко, В.В. Лучкевич та Л.М. Сипою організували музично-поетичне свято, а також низку тематичних вікторин і конкурсів, переможці яких отримали пам’ятні подарунки.
На завершення свята всіх присутніх почастували французьким тартом та круасанами.

Generic selectors
Exact matches only