Фотоконкурс на біолого-природничому факультеті

З 28 жовтня до 15 листопада 2021 року на біолого-природничому факультеті тривав фотоконкурс «Птахи осіннього саду», який організувало студентське самоврядування.

До складу журі ввійшли: деканка факультету доцентка Світлана Волошанська; заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці доцент Василь Стахів; голова профбюро Олена Величко.

На конкурс студенти подали дев’ять робіт. Журі підбило підсумки напередодні Міжнародного дня студента:

I місце – студентка групи БХ-21Б Христина Місяйло та студентка групи Б-22Б Тетяна Пурій;

II місце – студентка групи БХ-11Б Анастасія Маркович;

III місце – студентка групи БХ-11Б Ірина Паращак.

Активно долучилися до конкурсу студенти групи БХ-11Б Софія Кирилич, Мар’яна Крись, Мар’яна Старят та Ольга Лимич. Також взяли участь студентки Олена Величко (гр. ГБ-27М) та Анастасія Луців (гр. ГБ-44Б).

Переможців та учасників нагороджено преміями, грамотами і цінними призами.

Дякуємо всім, хто взяв участь в конкурсі і проявив свою креативність. Бажаємо Вам творчого натхнення, світлих ідей і надалі залишатися активними студентами.

Христина МІСЯЙЛО,

студентський декан біолого-природничого факультету