Феєричне шоу «Красуня Університету – 2021»

Профком студентів та студентський актив докладають багато зусиль, щоб життя студентів в Дрогобицькому університеті було цікавим і змістовним навіть під час дистанційного навчання. Адже попри своє основне завдання – здобуття фахових знань – студенти повинні проявити себе і в інших сферах студентського життя. Саме тому протягом 17 – 20 травня 2021 року був проведений конкурс дівочої краси з весняною назвою «Красуня університету – 2021»

У зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс відбувся онлайн. З цією метою у соціальній мережі телеграм був створений спеціальний канал, на якому всі бажаючі голосували за свою фаворитку.

З 17 до 20 травня щодня з’являлися фото/відео різних конкурсів усіх учасниць та відкриті голосування в такій послідовності:

17 травня – конкурс «Представлення».

18 травня – конкурс «Мій талант».

19 травня – конкурс «Дефіле у вечірній сукні».

20 травня – конкурс «Інтелектуальний» і голосування за «Міс глядацьких симпатій».

За результатами голосування глядачів і оцінками журі визначено номінантів і переможців.

Отже, у номінації «Міс Романтичність» перемогла студентка з філологічного факультету Діана Хабаль. У номінації «Міс Ерудиція» здобула перемогу студентка інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Христина Антоник. «Міс Чарівність» отримала студентка біолого-природничого факультету Олеся Покотило. У номінації «Міс Усмішка» здобула перемогу студентка факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Олена Кайдан. «Міс Талант» стала студентка інституту музичного мистецтва Вероніка Кучма. У номінації «Міс Елегантність» перемогу здобула студентка історичного факультету Роксолана Алтуніна. «Міс Стиль» стала студентка інституту фізичної культури і здоров’я Іванна Німчук. У номінації «Міс Оригінальність» перемогла студентка інституту іноземних мов Вероніка Мачоган. У номінації «Міс Грація» перемогла студентка факультету початкової і мистецької освіти Віра Комар.

Додаткову номінацію «Міс глядацьких симпатій» отримала Олена Кайдан  за результатами голосування глядачів.

Переможницями конкурсу стали:

ІІ Віце-міс – Олеся Покотило.

І Віце-міс – Діана Хабаль.

«Красунею університету – 2021» стала Олена Кайдан.

Всі учасниці будуть нагороджені цінними призами від спонсорів і партнерів, спеціальними дипломами і грошовими преміями від організаторів.

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку учасницям, членам журі і всім, хто долучився до проведення цього прекрасного весняного свята.