»

Фахівчині відділу забезпечення якості освіти – учасниці серії вебінарів

Упродовж вересня – жовтня 2021 року (09.09, 27.09, 11.10) працівниці відділу забезпечення якості освіти Ірина Мірчук, Оксана Зелена та Оксана Блистів взяли участь у серії онлайн-вебінарів. Усі заходи були проведені у в межах проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від Американських Рад із міжнародної освіти, в якому наш університет бере участь уже другий рік.

Тематика всіх зустрічей стосувалася питань якості освіти та академічної доброчесності.

У межах теми «Система опитування стейкхолдерів у ЗВО. Аналіз результатів та прийняття рішень», яку представив начальник відділу якості освіти НУВГП (м. Рівне) Віктор Корбутяк, презентувались анкети та процедура опитування стейкхолдерів у ЗВО як важливого інструменту забезпечення якості освіти.

Вебінар «Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності» був присвячений вивченню досвідів Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та її оцінювання. Спікери зустрічі фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті з роботи зі студентами Університету штату Мічиган Джейк Каспер і координатор програм із роботи з новими студентами Темпльського університету та їхніми сім’ями Брендон Арнолд представили процедуру створення для студентів навчального курсу з академічної доброчесності, його зміст, структуру й можливість впровадження в українських університетах.

У межах теми «Що потрібно, аби Центр забезпечення якості освіти працював» спікерка керівниця Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» Ольга Бершадська поділилася досвідом роботи Центру, розкрила основні аспекти його діяльності, які важливо враховувати під час планування та бюджетування роботи закладу вищої освіти. Формат цієї зустрічі також передбачав залучення всіх учасників до практичної роботи і дискусії за допомогою онлайн-платформи www.menti.com

Реалізація проєкту триває, очікуються нові заходи.