Екскурсія до Палацу Мистецтв

02 травня 2023 року студенти-першокурсники спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету історії, педагогіки та психології відвідали один із відділів Музею Дрогобиччина – Палац Мистецтв. Цікавими історіями захоплювала екскурсовод пані Надія при огляді постійної експозиції «Європейське мистецтво XVII – поч. XX ст.». Скарби графа Лянцкоронського, що демонструвалася в окремих залах, дали змогу зануритися в епоху минулих літ.

Студенти також ознайомитися з творчістю відомого польського письменника та графіка, знаного дрогобичанина Бруно  Шульца. Родзинкою екскурсії став виставковий проект мисткинь Львівщини «Все зветься Україна», який презентує графіку, лялькарство та розпис по дереву.

Відвідини музею захопили та вразили студентів, а яскраві пам’ятки історії та культури рідного краю ще раз нагадали про минуле, котре слід критично осмислювати та робити належні висновки для побудови щасливого майбутнього!

Пізнавати історію рідного краю дуже цікаво! Слава Україні!