»

Екскурсія для школярів у музеї-студії Івана Франка

23 листопада учні 7-В та 8-В класів ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича разом з учителями (М. Щербак − учителька української мови та літератури, Н. Ільницька − учителька історії, Л. Качала − класний керівник) відвідали музей-студію Івана Франка на факультеті української та іноземної філології.

Доцент кафедри української літератури та теорії літератури Ірина Дмитрів розповіла школярам про гімназійні роки Івана Франка, його юнацькі досягнення й захоплення, також згадували найвідоміші локації у Дрогобичі, повʼязані з нашим славетним земляком. Учні мали змогу ознайомитися з експонатами музею-студії, зокрема з плідним науковим доробком у царині франкознавства.

Тож вивчати філологію у Дрогобицькому університеті − не лише цікаво, а й престижно, адже в цих стінах формувався й пізнавав світ науки сам Іван Франко.