Екопарк «Студентський» – центр еколого-просвітницької діяльності

З початком навчального року для студентів біолого-природничого факультету були організовані зустрічі-спілкування у колі друзів і викладачів-педагогів факультетських кафедр. Серед таких приємних та корисних – і роботи з упорядкування території Екопарку «Студентський» та збір насіннєвого матеріалу і цвіту нагідок лікарських на навчально-дослідній ділянці.

Така активність студентської молоді та науково-педагогічних працівників факультету демонструє свої результати, адже це можливість отримати практичний досвід із вирощування лікарських рослин і догляду за деревними рослинами й кущами тощо.

Ініціатива студентського та викладацького колективів факультету була підтримана і колегами Департаменту екології ЛОДА. У позитивних результатах ініціатив біолого-природничого факультету пересвідчився і керівник Департаменту Руслан Гречаник. Як науковець він професійно оглянув стан вікових деревних насаджень екопарку. Водночас під час спілкування із деканом факультету Світланою Волошанською та керівником еколого-просвітницького центру Тарасом Скробачем були обговорені можливі перспективи співпраці з точки зору збереження парку як пам’ятки природи місцевого значення, його розвитку як об’єкта еколого-просвітницької діяльності.

Початок осені милує природою: ще зеленіє трав’яниста рослинність та захоплюють яскравими віночками осінні квіти… Екопарк «Студентський» є прикладом такої краси і затишку.