Дисемінація проєкту ERASMUS+ KA2 «UKROTHE»

28 грудня 2021 року відбулися Загальні збори громадського об’єднання «Українське товариство ерготерапевтів», в яких взяла участь завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії доцентка Наталія Закаляк, як членкиня професійного об’єднання за спеціальністю.

На порядку денному було підбиття підсумків за 2021 рік та окреслення перспектив і планів розвитку Товариства на 2022 рік. На зборах були присутні практикуючі ерготерапевти та викладачі ЗВО України, в яких проводиться підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», а також міжнародні члени товариства.

Учасники зборів мали можливість поставити запитання, висловити свої пропозиції щодо розвитку товариства і поділитися своїм ерготерапевтичним досвідом та інформацією про участь в проєктах з ерготерапії. Наталія Закаляк скористалася нагодою і розповіла присутнім членам ГО «Українське товариство ерготерапевтів» про Міжнародний проєкт Erasmus+ KA2 «UKROTHE» STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE, в реалізації якого команда Дрогобицького університету є національним координатором. Доповідачка ознайомила присутніх із партнерами проєкту з України і Європи, з цілями і завданнями проєкту, які пов’язані з перспективою підготовки бакалаврів з ерготерапії за окремими освітніми програмами у ЗВО України.

Захід став чудовою платформою для поширення інформації про реалізацію нашого проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE” серед професійної спільноти і широкої аудиторії осіб, зацікавлених у розвитку ерготерапії в Україні.