»

Дисемінація проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE»

12 травня 2022 року в інституті фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проходила ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України», яка стала чудовою платформою для поширення інформації про реалізацію міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE”.

Учасниками проєкту є команди Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Хмельницького національного університету, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, БФ «Карітас» (м. Дрогобич), РЦ «Модричі» (м. Трускавець) та європейські партнери – Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), Університет P. PORTO (Португалія), асоціація «TAPAS» (Іспанія), Неурядова організація ORADEA (Румунія).

Із презентацією про поліпшення матеріально-технічної бази для реалізації освітніх програм спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» в Дрогобицькому університеті, яке стало можливим завдяки участі університету в проєкті Erasmus+ KA2 “UKROTHE”, виступила завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії Наталя Закаляк. Понад 60 учасників конференції, серед яких представники професорсько-викладацького складу Тернопільського національного педагогічного університету, Хмельницького національного університету та інших ЗВО України, мали змогу ознайомитися з ерготерапевтичним обладнанням, фаховою іноземною літературою з ерготерапії, придбаними для університету за кошти Євросоюзу, та з перспективами підготовки фахівців з ерготерапії, фізичної терапії в Дрогобицькому університеті за європейськими стандартами.