Дрогобицький університет взяв участь у звітній конференції МОН України

17 березня 2021 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася звітна конференція щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ за 2020 рік, яка транслювалася онлайн в програмі Microsoft Teams.

Звіт університету у МОН України представив проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк. Він ґрунтовно висвітлив усі аспекти організації й здійснення наукової роботи в університеті. Навів порівняльні статистичні дані за останні п’ять років, детально зупинився на тематиках фундаментальних і прикладних наукових досліджень, публіцистичній активності наших науковців, місцях університету у рейтингах щодо наукової та науково-технічної діяльності, підготовці наукових і науково-педагогічних кадрів, проаналізував студентську науку. Крім того, проректор розповів про виконання науково-дослідних робіт, що фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету, грантів на наукові дослідження, які виконувалися науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами і студентами.

На засіданні, яке вів начальник головного управління із реалізації політик у сфері науки та інновацій Олег Хименко, були присутні: Перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим; Генеральний директор Директорату науки та інновацій Юлія Безвершенко; заступник Генерального директора Директорату, керівник експертної групи з питань моніторингу і оцінювання наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності Дар’я Чайка; проректори з наукової роботи вітчизняних ЗВО.

Фахівці Міністерства й присутні науковці з інших університетів країни були вражені масштабністю наукової роботи нашого колективу та його вагомими здобутками.

Вам буде цікаво