Дрогобицький університет налагоджує співпрацю з Пізанським університетом

20 жовтня 2020 року відбулася скайп-конференція представників Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Пізанського університету (Італія).

Італійських колег представляли декан Факультету економіки та менеджменту професори Iacopo Cavallini та Andrea Mazzillo, а також представники організацій, зацікавлених у співпраці з Дрогобицьким університетом – Luca Marcantonio, Paola Marcheggiani, Carlo Bertelli.

Від Дрогобицького університету присутні були проректор з науково-педагогічної роботи доцент Юрій Вовк, декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи доцент Ігор Гриник, заступник директора ІФМЕІТ доцент Павло Скотний, а також доцент Ірина Мірчук та Лідія Романик, котрі перебувають у Пізанському університеті в рамках Visiting Fellow Programme.

Під час зустрічі обговорено перспективи налагодження співпраці, пріоритетні напрямки спільних досліджень та проєктів.

Generic selectors
Exact matches only