Дрогобицький університет долучився до відзначення Дня Прапора України

23 серпня 2021 року в Дрогобичі відбулося відзначення Дня Прапора України. Представники Дрогобицького університету на чолі із в.о. ректора професором Миколою Лук’янченком долучилися до святкування, взявши участь у масштабному дійстві.

На перехресті Героїв, що на в’їзді у Дрогобич, урочисто підняли державне знамено. Ця локація символічна, адже саме звідси кілька років поспіль Дрогобиччина відправляє на Схід своїх синів та зустрічає їх із війни.

У Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася урочиста презентація Мапи України (1918 р.) з інформаційним супроводом кожного регіону.

Згодом пройшла святкова хода, під час якої розгорнули тридцятиметровий синьо-жовтий стяг, який із зупинками пронесли від Дрогобицької міської ради до Народного дому імені Івана Франка. Завершилося дійство масовим виконанням Гімну України.