Дрогобицький університет долучився до роботи Всеукраїнського серпневого форуму

19 серпня 2021 року у Києві відбувся Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху», участь у якому взяла представниця Дрогобицького університету професорка Тетяна Пантюк.

У заході взяли участь: Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, народні депутати – члени Комітету, заступники голів Київської міської та обласних державних адміністрацій, керівники закладів післядипломної педагогічної освіти, ректори та представники педагогічних університетів, керівники управлінь Державної служби якості освіти в регіонах, представники громадських організацій.

Відкриваючи захід, Міністр Сергій Шкарлет передав вітальне Послання Президента України учасникам та організаторам серпневого форуму. У своєму виступі Міністр освіти і науки України акцентував увагу на розвитку людського капіталу як місії освіти, а також окреслив основні події в освітньому просторі впродовж 30 років.

Під час роботи форуму також відбулися панельна дискусія про співпрацю з міжнародними партнерами «Нові горизонти міжнародного співробітництва», телемости за участю учнівського самоврядування, молодих вчителів Нової української школи, представників громадської організації «Батьки SOS», брифінг для ЗМІ.