Меню

«

»

Дрогобицький ліцей серед найкращих за результатами ЗНО – 2017

Дрогобицький ліцей посів перше місце у рейтингу шкіл Львівської області за результатами ЗНО – 2017 та шістдесят перше місце у рейтингу TOP-200 шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг шкіл, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Переглянути рейтингову таблицю шкіл Львівщини можна за посиланням http://osvita.ua/school/rating/57250/ і рейтинг ТОР-200 шкіл України за посиланням http://osvita.ua/school/rating/47382/